КС ГО Бетс: Рейтинг кращих букмекерів CS:GO

 • eGames
 • КС ГО Бетс: Рейтинг кращих букмекерів CS:GO

Кіберспорт в наш час на підйомі, будучи затребуваним серед найзавзятіших геймерів і азартних гравців. З цієї причини одна з найпопулярніших ігор на сьогоднішній день – Контр-Страйк: Global Offensive (або просто CS:GO) – представлена ​​на безлічі букмекерських сайтів CS:GO.

CS:GO – це розрахована на багато користувачів комп’ютерна гра, що розроблена корпорацією Valve і Hidden Path Entertainment. CS:GO – остання основна гра у франшизі “Контр-Страйк”, що одночасно є продовженням легендарного “Контр-Страйк”: Source – гра, представлена ​​світовим геймерам в 2004 році. Випуск гри для ПК відбувся більше восьми років тому. Сиквел Counter-Strike містить серйозну графічну модернізацію та масштабне оновлення карт та геймплею.

Слід зазначити, що з появою віртуальних азартних ігор у користувачів з’явився ще один спосіб отримати вигоду від улюбленої CS:GO завдяки букмекерам, які приймають ставки на матчі CS:GO.

Хочете дізнатися більше про КС ГО бетс? Хочете дізнатися, які букмекери найкращі? Тоді давайте у всьому розберемося.

Букмекери, які приймають ставки на кіберспортивні матчі

Чим CS:GO відрізняється від інших шутерів

CSeSport

Перш ніж говорити про букмекерів, що роблять КС еспорт ставки з найвищим рейтингом, давайте більше дізнаємося про специфіку гри CS:GO. Незважаючи на конкуренцію з боку таких серйозних суперників, як серія ігор Battlefield і Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive відрізняється від цих відомих військових шутерів наступным чином:

 • Гравці не перезавантажуються під час раунду, а тільки на початку нового.
 • Не існує різних типів гравців, наприклад, “штурмовик” або “медик”.
 • Кожен матч складається з коротких раундів, тривалістю не більше пари хвилин.
 • Здоров’я гравців не відновлюється.
 • Ніяких конкретних нагород в грі не передбачено.
 • Гравці CS:GO не мають прицілу на зброї, а використовують тільки приціли на екрані.
 • Гравці набувають нову зброю на початку чергового раунду за ігрові кошти, накопичені в попередніх раундах. Ці “гроші” винагороджуються за вбивство. На початку ігрового сеансу у кожного користувача є тільки пістолет за замовчуванням.
 • У грі немає військової техніки, як, наприклад, танків або літаків.
 • У CS:GO неможливо витримати стільки куль, скільки в Call of Duty, не вмираючи.
 • На відміну від інших стрілецьких шутерів, Counter:Strike: Global Offensive також зберігає особливий шарм, тому що вона була створена близько всього за 8 років після виходу першої гри.

Особливості цієї ги дозволили включити її в категорію кіберспорту. Річ у тім, що Counter-Strike: Global Offensive створив інтерактивний геймплей доволі високого рівня і який постійно розвивається і, як наслідок, завойовуває популярність серед гравців та гравчинь. Саме тому ми пропонуємо вам кращі букмекерські сайти CSGO.

Ігри, створені в серіях Call of Duty і Battlefield, виходять щороку і здебільшого містять незначні іннвації, все для того, щоб спонукати користувачів зробити якомога більше придбань. CS:GO, навпаки, рада показати таку ж карту “Dust II”, як і в Counter-Strike: Source, якими геймери насолоджуються вже понад десять років. Ще одна причина появи міріади ігрових сайтів CS:GO – це те, що вони пропонують можливість робити ставки CS:GO в своєму асортименті.

За аналогією зі Starcraft II, CS:GO буде існувати досить довго, щоб користувачі змогли поліпшити свої ігрові навички, і, цілком ймовірно, майбутній сиквел Counter-Strike збереже стільки ж ігрового процесу, скільки й інші випуски франшизи.

Тепер давайте дізнаємося більше про букмекерські сайти CS:GO, типи ставок, турніри і т.д.

Різновиди ставок в CSeSport

Завдяки величезній популярності гри, нині існує безліч ігрових сайтів CS:GO, що оперують різними ставками. Так, є 2 види ставок, які азартний гравець може зробити в Counter-Strike: Global Offensive matches:

КС еспорт ставки на реальні гроші

 • Ставки на ігрові гроші
 • Ставки на скіни

Ці ставки можна знайти на більшості кращих сайтів по розміщенню ставок в CS:GO.

Ставки на реальні гроші / ставки на віртуальні гроші

CSeSport

Як і у випадку зі “звичайними” гральними платформами, гра на реальні гроші або ставки на віртуальні гроші є найбільш поширеним методом, запропонованим букмекерськими конторами CSGO.

Однак, переважна кількість кращих букмекерських майданчиків CSGO дає можливість своїм відвідувачам підштовхнути їх до перемоги, зробивши КС еспорт ставки на результат матчу або зробити ставки на майбутнього переможця матчу.

Інші ресурси надають можливість робити ставки в так званому фентезі-кіберспорті. Такий тип ставок на кіберспорт схожий на створення власної баскетбольної або футбольної команди і подальшого. Після створення такої команди гравець просто робить ставки на неї.

Крім того, такий варіант кіберспорту вважається легальним навіть в США. Переможця обирають на основі підрахунку статистики гравців у численних матчах.

Таким чином, CS:GO Fantasy являє собою чудову альтернативу азартних ігор на реальні гроші для любителів ставок, що обожнюють легендарний шутер від першої особи. Ви можете спробувати свої сили в Counter-Strike: Fantasy практично на будь-якому з доступних гральних сайтів CS:GO.

Як і у випадку з “традиційними” CS:GO-сайтами ставок, надійна стратегія лежить в основі будь-якої успішної і прибуткової сесії фентезі-кіберспорту.

Ставки на CS:GO скіни

 

Ще один цікавий і широко популярний спосіб робити ставки CS:GO – це робити ставки на скіни КС ГО. Наприклад, внутрішньоігрові естетичні предмети використовувалися прихильниками сиквелу для ставок на різних платформах.

Якщо вам цікаво, що таке скіни КС ГО, то вони по суті являють собою скіни для зброї – різні прикраси і кольори для пістолетів та гвинтівок гравців і певних типів ножів.

Кожен зі скінів CS:GO має реальну грошову вартість, який в окремих випадках становить сотні доларів США.

Такі предмети ранжуються за рівнем їх якості і рідкості. Кожна ставка робиться з використанням певної мінімальної кількості скінів CS:GO, і геймер може отримати більше їх в обмін на виграшну ставку в КС ГО бетс. Якість і кількість нагородних скінів залежить від розміру ставки і коефіцієнтів раунду. Слід зазначити, що існують аналогічні платформи для азартних ігор на Dota 2 зі ставками на скіни.

Отже, де робити ставки на скіни CS:GO? Ще один цікавий спосіб робити ставки КС ГО бетс з ігровим контентом – на лотерейних порталах. Основа таких ресурсів відносно проста:

Ці сайти кращих ставок для CS:GO дозволяють гравцям розміщувати на Counter-Strike: Global Offensive скіни вартість яких мінімум $10. Крім того, це дозволяє гравцям брати участь у випадковій лотереї за весь ігровий контент (скіни).

Ці платформи переводять грошову вартість скінів, згідно з інформацією, наданою SteamAnalyst.

Джекпоти розігруються практично миттєво, як тільки на сайті досягається ліміт 50% джекпоту.

Загальна вартість кожного джекпоту значно варіюється, все залежить від кількості скінів, зароблених CS:GO.

Джекпоти на таких сайтах ставок CS:GO часто можуть бути оцінені в тисячі доларів США.

Як і на гральних сайтах CS:GO, коефіцієнти виграшу кожного учасника впливають на загальну суму ставки CS:GO (внутрішньоігрові предмети), які вони розміщують.

Гравцеві, який бажає отримати джекпот, для участі в розіграші необхідно розмістити скіни вартістю не менше $10.

Вкрай важливо пам’ятати, що внутрішньоігрові предмети дійсно мають реальну грошову цінність, але намагатися продати їх іншим гравцям за реальні гроші завжди потенційно ризиковано. Це пов’язано з тим, що багато шахраїв також відвідують безліч дешевих букмекерських сайтів CS:GO, і шукають наступну жертву. На щастя, сьогодні ви можете не тільки навчитися робити ставки на скіни CS:GO, а й безпечно продавати і купувати їх на спеціально розроблених ресурсах.

Рекомендуємо до прочитання:

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...