Ставки на Dota 2: Рейтинг букмекерів

 • eGames
 • Ставки на Dota 2: Рейтинг букмекерів

Кожен геймер знає про Dota 2 – в цьому немає сумнівів.

Зробити ставку на кіберспорт

Ця широко відома відеогра створена у багатокористувацькій онлайн-бойовій арені (або просто MOBA). Це ще один продукт з найвищим рейтингом від Valve Corporation, окрім Counter-Strike, Half-Life та інших назв. Крім того, Dota 2 є одним з найбільш затребуваних кіберспортивних ігор у всьому світі, і з цієї причини у кращих віртуальних букмекерах існує безліч варіантів ставок  на Dota 2.

Походження такого жанру, як MOBA, є предметом суперечок між окремими гравцями. Однак першим відомим прикладом багатокористувацької онлайн-бойової арени стала створена гравцем карта під назвою „Захист древніх” для стратегічної гри в режимі реального часу Warcraft III, випущена Blizzard Entertainment. Одного з розробників, пов’язаних із появою мода, відомого публічно як “Icefrog”, найняла компанія Valve Corporation керівником дизайнерського проекту для Dota 2.

Тепер поговоримо про портали ставок Dota 2 та про те, як ця захоплююча багатокористувацька гра для ПК пов’язана з віртуальними азартними іграми.

Букмекери, які приймають ставки на кіберспортивні матчі

FavbetFavbet esports 
4.9
/5
Бонус
4000 грн на перший депозит!
Dota 2

Як робити ставки на Дота 2

Перш ніж ми зможемо дізнатись більше про нюанси ставок Dota 2 та поговорити про те, що сайти ставок Дота 2 бетс пропонують своїм відвідувачам, давайте з’ясуємо, що представляє ця відома MOBA. Таким чином, Multiplayer Online Battle Arena працює як поєднання рольових і стратегічних ігор у реальному часі. Кожен матч Dota 2 проводиться у форматі 5v5 і включає десять геймерів.

Кожна команда контролює одну з двох баз, які постійно передають “повзучих” на основі ШІ (різновид істот у Dota 2) або невеликі бойові одиниці. Ці істоти рухаються трьома шляхами – або, натомість, стежками, з’єднуючи бази, і вони атакують гравців та вежі під контролем команди суперників. Вежі являють собою споруди, які стратегічно розташовані поблизу пунктів розміщення вздовж усіх доступних шляхів. Розподіл баз у цій грі Valve однаковий для кожного матчу, що полегшує ставки на Dota. Переможець визначається, коли одна з двох команд зруйнує одну з центральних будівель, розташовану в базі опонентської команди. Користувачі можуть керувати одним персонажем, вибраним із колекції з понад ста істот, кожна з яких має унікальні «сили». Ці герої отримують рівні під час раунду, що дозволяє їм використовувати нові здібності завдяки вбивству повзучих та інших користувачів. Перемога над іншими гравцями є джерелом доходу, як і так званий “Останній удар”, а отримані кошти можна витратити на ігрові предмети для підвищення статистики істоти. Герої відрізняються своїми ролями:

 • Carry. Спочатку ці герої слабкі, і до кінця раунду вони стають найсильнішими. Очікується, що такі герої приведуть свою команду до перемоги на останніх етапах матчу.
 • Initiators. Такі персонажі володіють найефективнішими навичками при ініціюванні командних битв або коли переважна кількість гравців обох команд бере участь в одному бою.
 • Supports. Ці персонажі покликані допомогти своїм товаришам по команді відновити здоров’я за допомогою своїх цілющих заклинань.
 • Disablers. Наступні персонажі представляють героїв, що підтримують, здатних перешкоджати ворожим істотам робити певні дії протягом певного періоду.
 • Lane Supports. Ці істоти допомагають “Carries” своєї команди знищувати юнітів та користувачів на ранніх стадіях гри.
 • Durables. Такі герої можуть витримати більший збиток, ніж їхні колеги.
 • Nukers. Вони можуть завдати значної шкоди навіть на початку гри, використовуючи потужні та послідовні здібності, що завдають шкоди.
 • Pushers. Наступні істоти ідеально підходять для руйнування веж та боротьби за контроль над картою.
 • Escapes. Такі персонажі володіють винятковими можливостями, які дозволяють їм рухатися по місцевості певним чином.

Ви вже можете задатися питанням: “Який сайт ставок Dota 2 найкращий?” Однак під час відвідування азартних платформ Dota 2 краще пам’ятати, що вищезазначені ролі не є чітко визначеними. У межах кожної класифікації є багато підрозділів. Отже, загалом, кожен герой може виконувати дві з обговорених раніше ролей або навіть більше.

Зробити ставку на кіберспорт

Найкращі турніри зі ставками на Дота 2 (Онлайн турніри)

Хороша новина для фанів, що повертаються на сайти ставок Дота 2 бетс, полягає в тому, що турніри Dota 2, які проводяться, мають одні з наймасштабніших призових фондів та кількість глядачів у всьому світі. І цей факт також сприяє постійно зростаючій популярності ресурсів ставок Dota 2. Таким чином, матчі можна переглядати в самому клієнті Dota 2 у режимі глядача.

Наймасштабніший турнір зі ставками на Dota 2 – це міжнародний чемпіонат Dota 2, який проводить і підтримує Valve Corporation. Торік призовий фонд цього турніру склав понад 34 мільйони доларів США. Щоб оперувати такими цифрами, корпорація навіть продавала портфоліо предметів декору в грі, які використовувались для зміни зовнішнього вигляду персонажа, але жодним чином не впливали на ігровий процес. Ці статті в основному називаються “Збірники”. Їх можна придбати за різними цінами, а особистий Компендіум кожного геймера може бути вирівняний (один із способів зробити це – витратити більше грошей), щоб забезпечити ще більше контенту. Такі транзакції часто відбуваються на деяких веб-сайтах ставок Dota 2.

Окрім цього, оскільки по всьому світу продається більше компендіумів на найкращих азартних сайтах Dota 2, корпорація Valve виробляє більше вмісту, доступного для всіх власників компендіуму, незалежно від їх рівня, в системі, що нагадує нагороди Kickstarter. Чверть доходу від усіх продажів надходить у призовий фонд. Тим не менше, існують інші змагання з абсолютно різними призовими коштами, кількістю учасників, середнім ступенем майстерності, тощо. Щоб отримати повну інформацію про розклад змагань, шанувальники гри можуть звернутися до певних майданчиків. Це також стане в нагоді тим, хто виявив захоплюючі сайти ставок Dota 2 та хоче дізнатись більше про команди-учасники.

Ставки Дота 2 на реальні гроші або скіни чи ігрофві гроші Dota 2

Будучи азартними гравцями, які добре знають про ставки поза кіберспортом, перші два типи ставок Dota 2 повинні бути знайомі. Звернення до реальних готівкових грошей (або грошей на банківських картках) та ігрових грошей часто пропонують ті самі сайти ставок Dota 2, з тією лише різницею, що ігрові гроші використовуються там, де віртуальні азартні ігри заборонені законодавством (як у США). Більше того, вони часто виступають інструментом для того, щоб пройти практику та ознайомитись із особливостями ставок у Dota 2.

Типи ставок, які роблять гравці, – це ставки на те, хто виграє певний матч, майбутні ставки на переможця змагань, а також на підсумковий результат певної команди в турнірі тощо.

Крім того, окремі сайти ставок для Dota 2 наділяють своїх користувачів шансом насолодитися варіантом фантастичної ліги. За аналогією з фантастичними командами для занять спортом у прямому ефірі, ставки на фентезійну Dota засновані на тому, що гравці вибирають список професійних гравців для власної “команди мрій”. Продуктивність обраних гравців визначає, отримуєте ви прибуток чи ні. Деякі бали нараховуються за вбивства та очки.

Азартні ігри зі ставками на внутрішньоігровий контент Dota 2 (Ставки скинами Дота 2)

Отже, як працюють ставки в Dota 2? Однією з головних особливостей ставок Dota 2 є те, що ви можете робити ставки, використовуючи предмети в грі. За допомогою клієнта Steam від Valve Corporation (який насправді не пов’язаний із самими ставками, але дозволяє використовувати Steam), геймери можуть відвідувати певні сайти для обміну або робити ставки у формі ігрових предметів, якими вони володіють . Такий вміст у грі має реальну грошову вартість, і його продаж є основним засобом, за допомогою якого Dota 2 є фінансово вигідною.

Рідкість предметів визначає їх ранги. Гравці знайомляться з коефіцієнтами кожної ставки, на скільки вмісту певного раритету вони повинні зробити ставку, і з предметами, які вони отримають, якщо виграють. Шанувальники ставок на скіни в Dota 2 обирають предмети, на які можна, і надсилають їх на торгові рахунки, керовані цими ресурсами, завдяки власній торговій функції платформи Steam. Після цього вони отримують відповідні винагороди, коли гра закінчується (або вони програють і нічого не отримують).

Однак, одна з потенційних проблем полягає в тому, що знайти сайти, де можна безпечно продавати товари іншим людям за справжні гроші, досить складно.

Зробити ставку на кіберспорт

Які найкращі типи ставок на Dota 2?

Що стосується азартних ігор, Dota 2 може запропонувати широкий список варіантів ставок. Зазвичай сайти ставок в Дота 2 надають дробові, десяткові та американські ставки. Американські ставки можуть спрацьовувати на великі матчі, тоді як дробові є найбільш поширеним варіантом.

Кожен сайт ставок дота може запропонувати більше унікальних варіантів ставок, ніж інші. Однак вони не повинні відхилятися від звичайної формули. Якщо ви прийдете робити ставки на Dota 2 з інших видів спорту, ви будете знати тренування. Основним фактором ставок у Dota 2 є вивчення стратегії та загального потоку гри. Чим більше ви спостерігаєте за грою, тим ризиковіші ставки ви можете собі дозволити.

Прямі коефіцієнти

Безпосередні шанси в Dota 2 працюють для команд, які змагаються між собою в турнірах. Найбільші команди кіберспорту – це Evil Geniuses, PSG, Team Aster, Virtus Pro та Invictus gaming. Якщо ви побачите одне з цих імен, ви можете спробувати щастя зробивши ставку на них.

Попередній матч

Цей тип ставок працює подібно до прямого коефіцієнту. Ви отримуєте коефіцієнт ставок до початку матчу і робите ставку. Якщо ви почуваєтесь впевнено, ви можете подати заявку на коефіцієнт перед матчем із прямими коефіцієнтами, щоб значно збільшити шанс на перемогу.

Ставки в прямому ефірі

Якщо сайт вважає себе найкращим сайтом для ставок на dota, він повинен надати можливість ставок у режимі реального часу. Цей тип ставок дозволяє робити ставки під час гри. Матчі в Dota 2 можуть тривати від 20 до 70 хвилин. Тут є багато часу для ставок. Ставки в прямому ефірі підходять для найдосвідченіших гравців, які знають усі тонкощі гри.

Як виграти роблячи ставки на Дота 2: Гайд від на Дота 2 матчи від Egames

Заробіток на ставках Dota 2 вимагає повного розуміння гри. Крім того, просто вивчення різних азартних порталів Dota 2 може само по собі принести величезну перевагу. Ці знання можна отримати, ретельно спостерігаючи за згаданим міжнародним чемпіонатом Dota 2, де найкращі геймери у світі борються між собою. Будь-яка трансляція із відомим у всьому світі коментатором надасть вам більше інформації, ніж хтось інший, оскільки вони знають про кіберспорт більше, ніж хто-небудь, крім професіоналів.

Окрім цього, є відбіркові матчі до чемпіонату, які можна переглянути та дізнатися більше про майбутніх зірок-кіберспортсменів. Отримайте детальну інформацію про будь-який раунд на ресурсах, присвячених Dota 2. Таким чином, аналізуючи гру вам слід звертати увагу на наступні показинки:

 • Вбивства (K)
 • Смерть (D)
 • Гольові передачі (A)
 • Останні хіти (LH)
 • Золото за хвилину (GPM)
 • Досвід за хвилину (XPM)

Розглядаючи статистику, враховуйте роль і характер кожної істоти. 

Ставки Dota 2, як і всі азартні ігри в кіберспорт, перебувають у зародковому стані. Ідея азартних ігор у цьому ігровому продукті Valve – або ставок на будь-яку відеоігру – відносно нова. Щоб скористатися цією можливістю, може знадобитися деяка робота, але інформація є, і ви завжди можете скласти свій список сайтів ставок Dota 2. Кожному, хто знаходить час, щоб стати спеціалістом із ставок Dota 2 в Інтернеті, судилося отримати значний прибуток.

Дізнайтеся більше про eSports Betting на EGames.

Зробити ставку на кіберспорт

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...