PUBG

About PUBG

Що таке PUBG?

PUBG-амбітний проект, який починався з малого і перетворився на визначальну жанр гру. Мод для Arma 3 Player Unknown’s Battlegrounds представив нову формулу змагального геймплея для гравців. Хтось може навіть назвати PUBG грою року. Сто учасників висаджуються на величезному острові з порожніми руками. Земля під ними заповнена зброєю, обладунками та ресурсами. З кожним раундом коло смерті звужується, змушуючи бійців наближатися один до одного. Останній, хто залишився в живих виграє гру.

Ця проста, але приваблива формула в ПУБГ привернула увагу мільйонів гравців. Дуже скоро PUBG став самостійним проектом, заснованим на Unreal Engine 4. Гра стала кращою не тільки з точки зору контенту, але і графічно. PUBG регулярно отримує оновлення і може пропонувати гравцям дві великі карти, кілька сезонів і час доби. У грі передбачена система бонусних кодів. Ви можете отримати цінні нагороди за бонусні коди playerunknown’s battlegrounds або подарувати їх своїм друзям.

PUBG поєднує в собі тактичне мислення, точне прицілювання і крупицю удачі в кожній битві, що робить кожне дисантування на острові несхожим на жодне попереднє. Гра сповнена напруженого очікування і спекотної стрільби. Вона буде цікава широкому колу геймерів: тим, хто прагне до продуманого ігрового процесу і хоче довести свою майстерність у відкритому бою.

Ігровий процес

Сотня гравців у ПУБГ, необхідних для матчу, збирається досить швидко в PUBG онлайн. Потім всі гравці сідають в літак, який пролітає над островом. Після сигналу гравець може вибрати час стрибка.

Є п’ять карт карт гри:

 1. Erangel
 2. Miramar
 3. Sanhok
 4. Vikendi
 5. Karakin

Список розширюється, і скоро з’являться нові карти в PUBG онлайн.

Десантування в ПУБГ є життєво важливою частиною ігрового циклу. Щільність корисної здобичі по всьому острову неоднакова. У деяких районах товари дорожчі, в деяких-менш цінні. Вибір місця для посадки сильно впливає на шанси вашого успіху.

Коли ви приземлилися, вам потрібно якомога швидше знайти запаси. Вороги роблять те ж саме в даний момент. Тому, чим швидше ви будете озброєні і повні цілющих припасів, тим більше у вас шансів зробити ранні вбивства і наближатися до перемоги.

Після посадки і первинної розвідки кільце з’являється на острові. Кільце визначає активну зону, де гравці можуть взаємодіяти один з одним. З кожним раундом зона звужується, змушуючи гравця активно боротися. Ви не можете спокійно сидіти на одній позиції і чекати, поки гра в кінці кінців не закінчеться сама по собі. Стратегічне переміщення з однієї точки зони в іншу є життєво важливим елементом ігрового процесу PUBG.

Сегмент ігрового процесу також пристойний. Гра являє собою суміш шутерів від третьої особи і від першої особи. Коли ви рухаєтеся, присідаєте, досліджуєте і стріляєте з стегна, гра показує вид від третьої особи. Коли ви цілитеся через мушку або приціл, гра перемикається на вид від першої особи. Така гнучкість легко адаптується до Вашого стилю гри і дає всі переваги обох точок зору.

PUBG

Стратегія (ПУБГ)

Грайте поодинці або в команді

Сто гравців на одній карті в ПУБГ- це значне число. Ви можете грати поодинці, в дуеті з партнером або в команді до чотирьох чоловік. Ці режими розділені. Якщо ви граєте поодинці, ви також зіткнетеся з одиночними гравцями. Граючи в команді, ви будете битися з іншими загонами. Будьте готові до рівних випробувань в кожному з режимів. Стратегія справедлива для будь-якої версії гри. Незалежно від того, чи граєте ви в Playerunknown’s Battlegrounds ps4 або в будь-яку іншу версію, ви повинні слідувати наступним правилам.

Якщо ви граєте поодинці:

 • Пам’ятайте, що у вас є сліпі зони. Ви не можете прикривати кожну сторону, з якої ворог може наблизитися до вас. Тому вам слід мати на увазі можливе положення противника. Гравці переміщаються від країв карти до її центру. Прислухайтеся до пострілів і підходите до нових місць повільно і уважно.
 • Не стріляйте у ворога на відкритому просторі. Якщо ви воюєте поодинці, ви можете швидко потрапити в засідку. Коли ви стріляєте, ворог дізнається ваше місце розташування і рухається в вашу сторону. Якщо у вас немає хоча б однієї сторони для відступу, ви опиняєтеся у важкій ситуації. Не ганяйтеся за легкими вбивствами, якщо ви перебуваєте у відкритому просторі.

Якщо ви граєте в команді:

 • У вас і вашої команди повинен бути загальний план гри в PUBG онлайн. Деякі гравці можуть віддати перевагу швидким і смертельно небезпечним матчам. Інші вибирають більш тактичний і повільний підхід. Переконайтеся, що ви і ваша команда поділяєте одне і те ж бачення матчу.
 • Постійне спілкування – це міцна основа для перемоги вашої команди. Необхідно прикривати кожен напрямок, з якого до вас може підійти ворог. Активне спілкування між членами загону може запобігти засідці або дати вам перевагу в бою з ворожою командою.
 • Рання смерть не зупиняє гру. Якщо ви втратите товариша по команді на початку матчу, вам не слід засмучуватися. Ви також можете знайти найкраще спорядження і зіткнутися з командами, в яких не вистачає учасників, пізніше в грі. Битва буде жорсткішою, але не неможливою. Якщо ви помрете на початку гри, не залишайте команду негайно. Ви можете поспостерігати за ними і навчитися декільком трюкам в більш безпечній обстановці. Крім того, присутність в команді товариша по команді, навіть мертвого, підтримує бойовий дух команди на високому рівні.

Поради щодо PUBG (ПУБГ) для початківців

Якщо ви новачок в PUBG, вам потрібно дотримуватися деяких основних правил, щоб збільшити свої шанси на перемогу. Кращий спосіб почати-це пограти в тренувальний режим PUBG. Досвідчені гравці засвоїли свої уроки на власному гіркому досвіді, так що вам це не потрібно. Ось кілька порад для початківців:

 • Ретельно вибирайте зону посадки в PUBG онлайн. Постарайтеся приземлитися на краю карти, де було б не так багато гравців. Якщо ви новачок, повільний старт більш вигідний для вас, ніж зона кипіння видобутку високого рівня.
 • Виберіть відповідну зброю. У кожного гравця є унікальний стиль гри і відповідна зброю. Спробуйте різні види зброї і дотримуйтеся того, яка вам найбільш зручна.
 • Вибирайте тільки корисну здобич. Коли ви прибудете в нове місце, вам слід забрати нову здобич. Адже доволі легко можна забити свій інвентар непотрібними речима, і це може стати вашою загибеллю в кінці гри.
 • Двері. Не забувайте про двері; закрийте їх після того, як ви ввійдете в кімнату, залиште якомога менше підказок про свою присутність.
 • Послухай гру. Якщо ви уважно прислухаєтеся, то зможете точно визначити приблизне положення вашого ворога.
 • Мисліть стратегічно. PUBG – це гра про тактику і обхитрення вашого ворога. Чистого навику прицілювання недостатньо, щоб перемогти ваших противників. Постарайтеся передбачити свого ворога і підійти до нього непередбачувано. Ці поради значною мірою сприятимуть вашому успіху в іграх.

PUBG

Кращі команди

Крім інших численних переваг гри, Playerunknown’s battlegrounds-це кіберспортивна дисципліна. Якщо ви хочете рости як професійний геймер в пабі, ви можете слідкувати за кращими командами в цій дисципліні в нашому кіберспортивному розділі новин.

Підсумок

PUBG взяв ігровий процес Arma в стилі військових симуляторів і звів його до найбільш захоплюючих висот. Гра дає гравцям чисті, швидкі та доступні ігри на виживання. Незважаючи на однаковий початок кожного раунду, матчі ПУБГ на Пк та інших консолях щоразу відрізняються за сценарієм. Гострі відчуття від небезпечної пригоди змушують вас повертатися до гри знову і знову. Якщо ви шукаєте прекрасну гру battle royale, PUBG – саме для вас.

Game Details
Game Poster
Poster
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...