Battlefield 1

About Battlefield 1

Нова гра Battlefield – це завжди виклик. Ключовими особливостями серії є масові наземні, повітряні і водні бої, стрілянина, близька до реалістичної, і точна реконструкція періоду, в якому відбувається гра. DICE зробив сміливий крок, обравши Першу світову війну сюжетом для Battlefield 1. Кінцевий продукт був виготовлений відповідно до традицій серії, але доповнений особливостями Першої світової війни.

Battlefield 1

Battlefield 1: Воєнні історії

Перша світова війна була одним з головних конфліктів 20-го століття, і все ж люди мало що можуть сказати про це. Хтось убив когось важливого, і вся Європа потонула в крові на чотири довгих роки. Перша світова війна відбулася на передньому краї технічного прогресу – під час війни було винайдено і випробувано безліч засобів знищення. Цей фон служив сценою для п’яти окремих історій, які гра розповідає гравцям.

На відміну від попередніх ігор серії, Battlefield 1 показує п’ять різних кампаній, дія яких розгортається на різних кінцях світу під час Першої світової війни. З одного боку, ми не надто прив’язуємося до персонажів і ледве можемо пережити їх драми. З іншого боку, декорації швидко змінюються, і ми бачимо, що героєм може бути будь-хто, незалежно від кольору шкіри, національності або статі людини. Чи є Battlefield 1 мертвою як сюжетна гра? Давайте з’ясуємо.

Огляд Battlefield 1: Сталевий шторм

Гра відкривається 1-ю кампанією Battlefield 1, дія якої розгортається в 1918 році. Під час цієї кампанії геймер грає за кількох американських пекельних бійців і повинен битися щосили проти німецьких військ. Зрештою, після запеклої битви, залишилося тільки два бійці: гарлемський пекельний боєць гравця і німецький солдат. Вони намагаються знищити один одного, але розуміють, що ситуація марна, і відмовляються від боротьби. Це є надзвичайно потужний та драматичний початок гри.

Крізь бруд і кров

https://www.youtube.com/watch?v=FFHaga7-7kw

На цей раз гравець бере на себе роль Деніела Едвардса, шофера, приписаного до британського танку Mark V. Ця кампанія Battlefield 1 проходить в 1918 році під час битви при Камбре. У цьому епізоді гравець дізнається, як управляти танком в грі, і побачить одну з найкрасивіших локацій в грі.

Друзі над головами

Ця глава присвячена американському пілоту Клайду Блекберну. Тут DICE намагається показати глибину характеру і повертає Берну деякі негативні риси особистості, такі як неконтрольована азартна гра, яка втягнула його в неприємності. Незважаючи на те, що цей епізод трохи незграбний з точки зору розповіді, він показує грандіозну повітряну битву над Лондоном і вчить гравців пілотувати літаки Першої світової війни.

Вперед Савойя

Ця глава “Батлфілд 1” пропонує більш цілеспрямований і обгрунтований ігровий процес. Цього разу ми граємо за Луку Кочіоллу восени 1918 року в Північній Італії. Історія Луки зосереджена на особистій військовій драмі. Це показує, як боєць переживає втрату близької людини під час військового часу. Геймплей більше присвячений наземним операціям, але декорації і бойові ситуації змінюються в швидкому темпі і не набридають. Ця глава може бути найбільш значущою серед інших завдяки якісній режисурі і цікавим сегментам зйомки.

Посильний

Фредерік Бішоп-новий персонаж, що знаходиться під контролем гравця. У цьому розділі розкриваються деякі події Галліполійської кампанії 1915 року. Глава характеризується активним використанням легких наземних транспортних засобів, відкритими просторами для боротьби з ворогами і гідною сюжетною лінією. Посильний показує масштаб війни і важливість одного повідомлення для цілої армій.

Нічого не написано в “Батлфілд 1”

Цей епізод весни 1918 року приносить деяку екзотику до звичайної рутини Battlefield 1. Цього разу ми граємо за Зару Гуфран. Павстанця, яка співпрацює з британською розвідкою. Зара-жінка, тому її ігровий процес зосереджений на скритності і безшумному проходженні. В черговий раз Battlefield 1 демонструє чудові види, пропонує різні ігрові ситуації і знайомить гравця з ігровою механікою.

Загалом, всі зазначені кампанії – це великий і помпезний підручник перед головною стравою – багатокористувацькими битвами. Сервери Battlefield 1 все ще працюють і будуть працювати ще довгий час. Таким чином, у вас є необхідний комфорт, щоб вивчити основи гри і зануритися в її змістовну частину.

Багатокористувацька гра Battlefield 1 Онлайн

Багатокористувацька гра Battlefield 1

Мультіплеер-це суть Battlefield. 64 гравці на карті-це набагато більш вражаючий вигляд, ніж однокористувацька гра. Одночасне використання повітряних і наземних машин, артилерійський вогонь і мальовничі пейзажі створюють непритворне відчуття масштабної війни навколо вас.

Карти Battlefield 1 Онлайн досить різноманітні і можуть запропонувати гравцям сільські пейзажі, вузькі Європейські міські вулиці і дикі пустелі. Крім того, карти розрізняються не тільки по виду, але і по цілям. Наприклад карта пустелі з величезним бронепоїздом не схожа ні на що інше.

На відміну від поширеної думки про малу різноманітність стрілецької зброї, Battlefield 1 показує пристойний список холодної та вогнепальної зброї. В цілому, зброя має хороший баланс; однак ви не знайдете ідеальної зброї, щоб перемогти у всіх битвах.

Зброя Battlefield 1

Зброя Battlefield 1

Замість багатої кастомізації з Battlefield 4 у нас є безліч скінів для зброї. Ви можете отримати такі скіни зі спеціальних бойових пакетів, які випадають випадковим чином після завершення матчу. Геймери, які грали в CS:GO і подібні шутери, повинні бути знайомі з механікою. Існує градація рідкості для скінів від звичайних до легендарних. Якщо у вас знову буде той же скінй, ви можете розпорошити його на деталі, які служать валютою для покупки бойових пакетів. Це працює для всіх версій гри: ПК, ps4 і Xbox One.

Арбалет

В цілому, вся зброя в “Батлфілд 1 PC” може здатися трохи потужнішою, ніж ви очікували, в порівнянні з попередніми іграми серії. Якщо ви віддаєте перевагу автоматичним гвинтівкам і потужні LMG, то в Battlefield 1 PC є чим порадувати. Крім того, в грі є вплив опору і сили тяжіння на кулі, що збільшує швидкість куль. Цей фактор ще більше прискорює процес і сприяє достовірності перестрілки.

Пістолет-кулемет

Існує шість категорій зброї: дробовики, пістолети-кулемети, кулемети, напівавтоматична зброя і снайперські гвинтівки, крім того гра має широкий вибір пістолетів, а також спеціальної зброї, яка доступна особливим класам бійців. Рушниці ідеально підходять для бою на близькій відстані і на картах міст; SMG відмінно підходять для стрільби з близької відстані; LMG-це інструменти бою на середній дистанції. У цих категоріях існує величезна різноманітність. У кожного типу бійця є кілька видів зброї на вибір.

Дробовик

Крім різноманітності, зброя є досить ефективною. Незалежно від того, чи перетворюєте ви ворога в сир за допомогою дробовика або стріляєте із кулемета MG 15, ви будете відчувати зброю так, як справжню. Ви все ще можете налаштувати свою зброю так, щоб вона відповідало вашому стилю гри. Кожен з видів зброї має три конфігурації, які доповнюють різні стилі гри. Ці конфігурації також можна редагувати, щоб забезпечити найбільш комфортне використання зброї Battlefield 1 PC.

Мадсен

Окрім різноманітності вогнепальної зброї, Battlefield 1 може запропонувати широкий вибір холодної зброї. Ножі, багнети, шаблі і списи були невід’ємною частиною боїв Першої світової війни, і ви також можете їх використовувати. Кожна холодна зброя має унікальний малюнок, швидкість атаки і шкоди. Експериментуйте, щоб знайти найкраще лезо для вас. Крім вбивства, холодна зброя може використовуватися в якості інструменту для перерізання колючого дроту, руйнування барикад і навіть пошкодження танків.

BF-1

Ще один спеціальний прийом, доступний зі зброєю з холодної сталі, – штикові атаки. Прикріпіть багнет до своєї гвинтівки і вселяйте страх в серця своїх ворогів швидким і смертоносним ударом.

Різноманітність вибухівки також присутня, і осколкові гранати знаходяться тільки у верхній частині списку. Є газові гранати, які підходять для викурювання ворогів. Газові гранати мають низький, але стійке ураження, що ідеально підходить для закритих приміщень. Існують запальні гранати з найбільшою вибухонебезпечною втратою, що забезпечується за короткий час, і багато іншого. Правильно застосована граната – це тонка грань між перемогою і поразкою.

BF-1 Граната

Нарешті, якість звуку не розчаровує. DICE знає, як забезпечити правильні звукові ефекти. Відлуння, перезарядка і різні калібри звучать по-різному. Якщо у вас хороша аудіосистема, ви оціните майстерню роботу зі звуками зброї в Battlefield 1. Графіка також заслуговує похвали. ПК Battlefield 1 все ще виглядає чудово.

Карти і режими гри Battlefield 1

Карти і режими гри Battlefield 1

Якщо ви бачили трейлери Battlefield 1, то ви повинні були помітити різноманітність локацій, де відбувається дія. Battlefield 1 перенесе вас в нові цікаві локації в одному з найбільш епічних шутерів в історії ігор. Нижче наведено більш детальну інформацію про карти і режими Battlefield 1.

Огляд Battlefield 1: Режими гри

Завоювання

Завоювання-найпопулярніший режим серії Battlefield. У Battlefield 1 налічується 64 гравці, які змагаються за ключові точки на карті. Захоплення поєднує в собі всі елементи масових битв і створює атмосферу поля бою. Тут ви можете грати за простого солдата або керувати важкою військовою технікою.

Домінування

Домінування більш сфокусоване, ніж режим захоплення гри. Домінування зосереджено навколо ближнього бою. Режим гри спрямований на захоплення стратегічних точок, але в меншому масштабі, ніж при завоюванні. Приготуйте свої дробовики і наточіть сокири. Тут вам доведеться зіткнутися зі своїми противниками буквально лицем до лиця.

Операція

Операції-це новий спосіб випробувати онлайн-матчі на полі бою. Цей режим дає вам можливість вести війну на фронтах Першої світової війни. У ланцюжку взаємопов’язаних битв атакуюча команда намагається захопити територію і відсунути лінію фронту, в той час як інша команда намагається відтіснити нападників назад. Якщо сторона, що обороняється не змогла утримати позицію, то битва закінчена. Вони відступлять на іншу карту і знову спробують затримати нападників. Навіть якщо гравці втратили сектор, вони все одно могли відігратися за підтримки важких машин.

Карти Battlefield 1

Ам’єн

Ам'єн

На цій карті показана запекла битва в славному місті. Ви будете боротися на вулицях і площах французького міста Ам’єн під час весняного німецького наступу; битви відбуваються на зруйнованих вулицях, у дворах, навколо мостів і залізниць. Британські та німецькі війська відчайдушно намагаються захопити центр міста.

Битво в Сен-Кантені

Битво в Сен-Кантені

Цього разу гравці побачать масштабні бої на звивистих полях битв північної Франції. Німецька армія залучає всі свої сили, щоб прорвати британську оборону. Приготуйтеся до жорстких ударів по окопах Сен-Кантену. Станьте одним з перших, хто візьме штурмом село Тревіс, яке досі не торкнулася війна.

Монте-Граппа

Монте-Граппа

Візьміть участь в одній з битв серед вершин венеціанських Альп. Триває важка битва, навіть для загартованих солдатів, за гірські фортеці. Використовуйте гігантські гармати та інших воєнних велетнів, щоб зупинити просування ворога. Австро-Угорська імперія має перевагу в цій жорстокій битві, але італійська армія не зупиниться, поки не поверне те, що належить країні по праву.

Звичайно, цей список карт і режимів Battlefield 1 не вичерпаний. У реальній грі для них набагато більше бойових сценаріїв і етапів. Вони є найбільш репрезентативними і дають необхідне уявлення про атмосферу і темп Battlefield 1.

Доповнення Battlefield 1

Battlefield 1 “Вони не пройдуть”

Це перше доповнення, включене в преміум-пропуск Battlefield 1. Головною особливістю “вони не пройдуть” є французька армія, яку геймери чекали ще при випуску гри. На додаток до французької армії на чотирьох додаткових картах були зображені найбільш знакові битви на відповідному театрі військових дій. Кожна карта унікальна по-своєму. Це доповнення Battlefield 1 відкривається у форті під назвою Во, де гравцям належить досліджувати темні куточки військових укріплень. Звичайні військові закони тут не працюють; вогнемети, газові гранати і дробовики керують битвою.

Покрита квітучими маками, “Прорив” – наступна карта для вивчення. Це одна з найкрасивіших карт в грі. Однак ви не повинні втрачати пильність. Є багато затишних місць і куточків, де можна влаштувати засідку.

“Висоти Вердена” легко можна назвати кращою картою Battlefield 1 Вони не пройдуть DLC. Справжнє вогняне пекло, на яке перетворилися європейські ліси після багатоденних артилерійських бомбардувань. Крім того, були включені також дві нові операції. Кожна з них являє собою ланцюжок з двох карт, пов’язаних логічним оповіданням.

Наступна карта – Суасон. На відміну від двох, тут достатньо місця, тому що Суасон була полем битви для одного з наймасштабніших танкових боїв Першої світової війни.

Battlefield 1: Новий режим – лінія фронту

Battlefield 1 лінія фронту

Аддон не міг бути без нового режиму. Цей новий ігровий режим отримав назву “Frontline”. Це поєднання звичайних “завоювання” і “домінування” і пропонує двом командам битися в насичених і напружених боях. Кількість гравців Battlefield 1 також впливає на інтенсивність матчів.

Ідея режиму полягає в тому, щоб змусити всіх гравців без винятку битися за одну-єдину точку на карті. Коли одна з команд захоплює точку, лінія фронту переміщається, і бій переходить в іншу точку. Якщо одна з команд не змогла встати і битися, то багаття війни палахкотять на базі, яка тримає останній рубіж – два телеграфу для зв’язку з основними силами.

Новий режим гри класний, але він не приносить нічого нового в гру. Проте, розробники ретельно поставилися до нового формату і добре збалансували нові карти. Є тільки одна перешкода: на “передовій” в буквальному сенсі немає обмежень за часом. Якщо команди приблизно рівні, то гра може тривати годину або навіть більше, поки людям не набридне і вони не підуть. Є надія, що цей аспект буде виправлений в майбутньому.

Огляд Battlefield 1: Нові транспортні засоби та Елітні класи

Battlefield-1 елітний клас

Бої між Німеччиною і Францією, описані в історичних хроніках, відрізняються великою кількістю бойових машин. Французький театр військових дій був найважливішим напрямком для німців. Тому вони вклали в це все, що у них є. Немає нічого дивного в тому, що з “Вони не пройдуть” гра отримала найбільший танк в Battlefield 1 – Char2C. його поява буквально налякала гравців на віртуальних аренах, зайве говорити, як моторошно, коли танки штурмують поля битв.

Ще одна нова машина-французький Сен-Шамон. Це далекий попередник сучасних бронетранспортерів, повільних і незграбних. Однак вміла команда може отримати велику перевагу від цієї машини на полі бою.

Новий елітний клас, траншейний рейдер, також є прекрасним доповненням до цього доповнення Battlefield 1. У цього сміливця досить броні, щоб бігти прямо на позиції ворогів і очищати траншеї від солдатів. У рейдера немає вогнепальної зброї, крім пістолета, але він озброєний забавною кийком і має гранати на будь-який випадок.

Battlefield 1: Російська кампанія (Революція)

Друге доповнення для одного з кращих онлайн-шутерів охоплює не тільки Першу світову війну, але і громадянську війну (Battlefield 1 Рреволюція) в колишній російській імперії. Ключовим змістом DLC “В ім’я царя” Є нові карти, що відтворюють снігові пейзажі. У випадку з попередньою грою серії, кожне з доповнень налічувало чотири нові карти. На цей раз розробники з DICE порадували гравців шістьма картами вдруге.

Найбільш масштабними локаціями є “Перевал Лупків” і “Річка Волга”. Перша локація – це скеляста западина, яка перетворює битву у “вертикальну” вісь з контролем висоти. “Річка Волга” – це велика рівнина з жорсткими позиційними боями і невеликою кількістю укриттів. Ще одна масивна карта з великою кількістю місця  це наша українська “Галіція”, де у вас є можливість битися на боці січових стрільців (хоча в грі про них не згадується) проти царсько-російських військ.

Існують невеликі карти, на яких битви концентруються навколо їх центральних точок, найбільш укріплених з усіх. “Фортеця Брусилова” і “Царицин” – ось ці карти. Карта “Альбіон” стоїть осібно: бої відбуваються на декількох великих островах, тому точна логістика і правильне використання човнів дають значну перевагу.

На відміну від попереднього Доповнення Battlefield 1, “в ім’я царя” володіє потужною харизмою. Всі карти є атмосферними.

Що стосується учасників бойових дій, то тут вже не все гаразд. Незважаючи на те, що Battlefield 1 присвячений першій світовій війні, розробники не упустили можливості показати гравцям масштабні бойові зіткнення, які відбувалися в часи національно-визвольних змагань народів поневолених царизмом. На жаль українські національні військові формування не представлені в грі, однак у вас буде можливість нищити російські царські війська на боці комуністів (червоних військ) і навпаки, а також битися на боці австорійських військ на фронтах західної України. Слід зазначити, що Любителі історії помітять знамениті жіночі батальйони смерті. Жінки-воїни борються виключно на стороні російської імперії і тільки в якості розвідників зі снайперськими гвинтівками.

BF 1

Battlefield 1 Рреволюція: нова зброя

Розробники додали нове спорядження, характерне для Російської імперії і Червоної (комуністичної) Армії. Наприклад, солдати можуть стріляти з двоствольних рушниць, штурмової гвинтівки Федорова, масивного кулемета Parabellum MG-14 і, звичайно ж, спробувати гвинтівку Мосіна. Майже всю нову зброю гравці набувають, виконуючи спеціальні умови. Зазвичай гравець може досягти їх досить швидко, але деякі вимагають значних часових затрат, таких як 300 вбивств з гвинтівки.

Існують також нові типи транспортних засобів. Однак новинок тут менше: бомбардувальник “Ілля Муромець”, новий бронеавтомобіль Путілов-Гарфорд і стаціонарна гармата, яка доступна на декількох картах.

Огляд Battlefield 1: новий режим і спеціалізації

Огляд Battlefield 1: новий режим і спеціалізації

Більшість гравців вважають за краще завоювання, де вони повинні набирати очки. Однак розробники DICE продовжують додавати в гру нові режими. Російська кампанія показує новий режим “падіння поставок”. Розробники черпали натхнення в постійній нестачі медикаментів і припасів на Східному фронті для цього ігрового режиму. Обидві команди починають матч практично без екіпіровки. Щоб вижити і перемогти противника, гравці повинні стежити за приземленням спеціальних ящиків. Ящики містять зброю, боєприпаси і все, що потрібно гравцеві для битви. Однак, якщо ви виберете один ящик, ви не зможете дотягнутися до іншого. Тому шанси обох команд завжди однакові. Кількість гравців в Battlefield 1 – ще один фактор, який сприяє веселощам в ігровому режимі. Досить привабливий режим, що нагадує гру зі зброєю з Battlefield 4. Крім того, як і в Battlefield 4, у Battlefield 1 знову є спеціалізації. У кожному класі є три слоти для навичок з різними здібностями, що дозволяє ще краще налаштовувати солдатів.

Battlefield 1: Переломні моменти

Нові війська і класи

Нові війська і клас

Королівські морські піхотинці приєднуються до вечірки з цим доповненням, роблячи битви більш автентичними і різноманітними. Також був доданий новий елітний клас. Лазутчик-це спритний солдат підтримки, який покладається на прискорення й спринт. Існують також нові режими, транспортні засоби та спеціалізації.

Апокаліпсис Battlefield 1 “На Західному фронті без змін”

Це останнє доповнення для Battlefield 1 Premium pass. Війна, яка покладе край всім іншим війнам. Однак кінця цьому не видно. Це пекло на Землі.

Apocalypse-це четверте доповнення для Battlefield 1. Є п’ять нових карт для онлайн-режимів. Криваве місиво Пашендейла і зіткнення Австро-Угорської імперії та Італії поблизу Капоретто – найвідоміші битви Першої світової війни.

Земля просякнута кров’ю. Руйнівні артилерійські удари перетворили мальовничі пшеничні поля на берегах Сомми в мертву пустелю із болота крові та кісток полеглих воїнів. Карти “Лондон кличе” і “Вістря бритви” були створені спеціально для повітряних боїв. Здійсніть свої мрії про підкорення небес в новому ігровому режимі “Повітряний штурм”, який розширює горизонти Battlefield 1. “Апокаліпсис” також додає нові транспортні засоби, зброю та гаджети. Апокаліпсис Battlefield 1 – прекрасне завершення великої гри.

Бателфілд 1

Ігровий процес Battlefield 1

Battlefield 1 слідує старим добрим традиціям серії в контексті геймплея: кидає гравців в жар масових битв в найкривавіших конфліктах. Однак Battlefield 1 робить ще один крок вперед і додає божевілля Першої світової війни.

Не було ніяких правил або гуманних обмежень; люди просто знищували один одного всіма можливими способами. Майстерне втілення жорстокості Першої світової війни в ігровому процесі-одна з найяскравіших сторін гри.

Транспортні засоби першої світової війни, такі як Дирижаблі, дредноути і бронепоїзди, сприяють автентичності і незвичайності ігрового процесу Battlefield 1. Поїзди можуть мати проблеми з обороною, але вони можуть легко охопити всю частину лінії фронту. Головний калібр такого монстра може знищувати ворожі транспортні засоби по всій карті. Змінилася і роль танків: тепер це не моторні монстри, обвішані всілякою зброєю, а сталеві ящики. Вони служать мобільним прикриттям для солдатів і підтримки військ, не очікуйте, що танки будуть домінувати тут на полі бою. Літаки теж різні. Пілоти можуть спробувати розбомбити кого-небудь на землі або вистежити сміливців, які вирішили злетіти високо в небо. А бойові кораблі буквально вражають.

BF1 класи бійців

На жаль, ви не можете стерти все живе з карти за допомогою іприту. Газові атаки в Battlefield 1 швидкоплинні, ледь прикривають хоча б будинок і не змінюють хід битви; кількість гравців BF1 занадто незначна для таких масованих атак. Цілитися в протигазу незручно, тому боротьба всередині газової хмари перетворилася на повний безлад. Артилерійські удари і основні калібри важкої техніки роблять набагато більший вплив на результат битв. У Battlefield 1 немає такого укриття, яке не було б знищено до кінця матчу. Якщо ви почнете гру на карті, де знаходиться повно будинків та різних украттів, то в кінці матчу вам доведеться ховатися серед руїн і зруйнованих стін. Різноманітність карт демонструє тенденцію до певного стилю геймплея: карти міст досить хороші для створення засідок, в той час як карти відкритої пустелі і моря винагороджують гравців здобуттям досвіду стрільби із високоточної зброї.

Технічний прогрес також має значний вплив на звичайний ігровий процес. Замість сучасної зброї у гравців є автомати і кулемети початку 20го століття, дуже швидкі і майже некеровані. Деякі пістолети можуть здивувати віддачею; деякі можуть продемонструвати незвичайну балістику, коли куля потрапляє в землю навіть на мінімальній відстані. Battlefield 1 вчить вас стріляти знову, навіть якщо ви досвідчений гравець в FPS. Розробники DICE не озброювали кожен клас гвинтівками; вони є тільки у медиків та снайперів. Крім того, немає ніяких оновлень зброї, таких як коліматорні приціли. Тому бойова дистанція стала набагато коротшою.

Однак всі ці елементи не працюють окремо. Ні дредноути, ні газові атаки, ні артилерійські удари самі по собі не будуть веселити. Тим не менш, коли шість десятків гравців BF1, борються, стріляють і вбивають один одного на віртуальному полі бою, це створює захоплююче занурення в обстановку. Всі речі, великі і маленькі, такі як марш до точки противника або віддача кулемета, вносять свій внесок в атмосферу. Раніше в серії не було такого кошмару, в хорошому сенсі, і геймплей Battlefield 1 є яскравим доказом цього.

Чи мертвий Battlefield 1: Висновок EGames

Battlefield-1

Підводячи підсумок цього огляду Battlefield 1, немає ніяких сумнівів в тому, що гра ще жива, незважаючи на кілька перешкод тут і там і коротку одиночну кампанію Battlefield 1. Якщо ви дасте грі шанс, вона надовго займе своє місце на вашому жорсткому диску. Це складна і добре розроблена гра зі змінними ігровими режимами, гідною графікою і звуковою реалізацією. Якщо ви любитель багатокористувацьких шутерів, то вам слід ознайомитися з Battlefield 1.

Ви можете придбати Battlefield 1 на ПК й інших консолях. Крім steam-версії Battlefield 1, є можливість купити гру в магазині Origins. У Магазині Microsoft і магазині PS також є гра. Тому battlefield 1 на PS4 або Xbox One-це чисто вибір смаку.

Гра є гордою сторінкою в історії франшизи Battlefield. Розробники з DICE прийняли правильні рішення і відповіли на запити аудиторії. Це хороша гра з десятками годин різноманітного контенту, ігровими режимами і досягненнями. Вона залишається актуальною і приносить свіжі враження в добре зарекомендував себе жанрі онлайн-FPS.

Game Details
Game Poster
Poster
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...