Cтавки на кіберспорт PUBG: Рейтинг букмекерів

  • eGames
  • Cтавки на кіберспорт PUBG: Рейтинг букмекерів

Зробити ставку на кіберспорт

PUBG — представляє собою популярний напрямок для ставок. Гра користується попитом серед гравців з різним рівнем підготовки, пропонує непередбачуваний розвиток гри. Топові букмекерські контори пропонують гравцям укладати парі на різні варіанти розвитку подій, отримувати кошти та швидко виводити їх на банківські картки та електронні гаманці.

Велика кількість букмекерських контор пропонує гравцям лояльне відношення, широкі лінії та високі коефіцієнти. Важливо обирати букмекерську контору, що має ліцензію, підтримує різні методи оплати та дозволяє робити ставки на кіберспорт PUBG з мобільного пристрою.

Щоб укласти парі на користь улюбленої команди або перемогу окремого гравця, варто створити обліковий запис на сайті букмекерської контори та внести кошти на баланс. Топові заклади підтримують депозити через банківські картки, інтернет-банкінг, операторів стільникового зв’язку та електронні гаманці.

Обираючи букмекера для проведення дозвілля, рекомендується ознайомитися з його характеристиками, відгуками активних гравців та лініями, що пропонуються для гри а також порадами як робити ставки.

Букмекери, які приймають ставки на кіберспортивні матчі

FavbetFavbet esports 
4.9
/5
Бонус
4000 грн на перший депозит!
Dota 2

Кіберспорт та PUBG ставки

PUBG це популярна гра на виживання, основною метою якої є залишитися останнім на карті. Персонаж гравця десантується в обраному місці на карті і йому необхідно збирати додаткові предмети для виживання та перемоги у грі.

Враховуючи непередбачуваність гри та безліч можливих варіантів, PUBG є захоплюючою та затребуваною грою, що стрімко набирає популярність серед клієнтів букмекерських контор.

Перший кіберспортивний турнір було проведено в 2017 році за підтримки ESL. Завдяки постійному зростанню призового фонду, турніри з даної дисципліни є найвпливовішими у жанрі королівської битви. Змагання UBG Mobile Club Open проводятся з призовим фондом в 2 мільйоні доларів, що будуть розподілені між командами. PUBG турнір LAN збирають більш як 80 гравців з різних команд, а кількість глядачів постійно зростає.

Кіберспортивні турніри в PUBG

Турніри по PUBG — визначні події світу кіберспорту, що дозволяють гравцям отримати визнання, а гравцям букмекерських контор вболівати за свою команду та укладати парі. Для даної гри існують сезони та проводиться наймасштабніша зустріч Global Championship.

Global Summit

Захід, що проводиться за підтримки Faceit, дозволяє обдарованим гравцям потрапити до вищої ліги, а учасникам з досвідом — прославити свою команду. PUBG ставки на даний турнір найчастіше пропонують букмекери з направленістю на кіберспорт.

Mid-season

Турнір, в якому востаннє комаднда-переможець отримала 40 000 доларів США. Даний турнір проводиться між командами вищої ліги, транслюється на всесвітньо відомих відеохостингах.

Global Championship

Фінальна зустріч найкращих команд року, що перемогли в континентальних заходах, літніх чемпіонатах. В 2021 році проводиться за підтримки PUBG Corporation та участь буде брати 32 команди. Переможець потрапляє до легенд та категорії tier 1.

Зробити ставку на кіберспорт

Як обрати букмекера для ставок на PUBG

Щоб гра в ПАБГ була безпечною та надійною, варто уважно підійти до вибору букмекерської контори, у якій гравці збираються укладати парі. Важливо приділити увагу таким характеристикам як:

  • Ліцензія. Важливо, щоб букмекерська контора мала дозвільні документи, дотримувалась принципів відповідальної гри та політики конфіденційності.
  • Платіжні методи. Додатковою перевагою для букмекерської контори буде підтримка різних способів проведення транзакцій та відсутності комісії за поповнення рахунку.
  • Технічна підтримка. Важливим моментом для кожного букмекера є допомога гравцям у режимі 24/7 та компетентність операторів.
  • Широкі лінії та високі коефіцієнти. Ця характеристика є однією з найважливіших, оскільки дозволяє гравцям прогнозувати можливі виграші, робити ПУБГ ставки на різні результати.
  • Бонуси закладу. Топові букмекерські контори завжди заохочують своїх гравців до активної гри та пропонують кешбек, привітальний бонус, страховку ставки на кіберспорт PUBG, та інші винагороди.

Рекомендується обов’язково ознайомитися з відгуками активних гравців, що підтверджують репутацію закладу та його добросовісність. Лише коментарі активних учасників дозволяють судити про чесність гри та стабільність виводу виграшів.

Важливо, щоб букмекерська контора пропонувала мобільну версію та додаток для смартфону. Адаптація гри під мобільні пристрої допомагає гравцям завжди залишатися в мережі та укладати парі на користь улюбленої команди, незалежно від місцезнаходження та часу. Такий підхід дозволить не пропустити важливий турнір та бути в курсі усіх актуальних бонусів.

Рекомендується звернути увагу на простоту та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс закладу. Просте оформлення дозволяє навіть новачкам швидко зорієнтуватися на сайті букмекерської контори.

Зробити ставку на кіберспорт

Типи ставок в PUBG

Враховуючи специфіку гри, клієнти можуть робити різні типи ставок та обрати із широких розписів букмекерських контор. Клієнтам також пропонуються ставки скінами PUBG, а не реальними грошима. Цією можливістю часто користуються фанати гри, що мають власні акаунти. 

Найпопулярніші ставки PUBG, які доступні гравцям є варіації, ми розглянемо їх нижче.

Останній в живих

Такий вид укладання парі є одним з найпопулярніших, оскільки клієнти мають змогу поставити на переможця, який залишиться останнім у грі. Ці PUBG ставки оптимально підійдуть для користувачів, які мають уявлення про підготовку команди та конкретного гравця.

Тотал фрагів

Кількість вбивств на карті також є затребуваним видом ставок. Клієнтам варто спрогнозувати кількість фрагів під час гри, як конкретної команди так і гравця окремо. Щоб зробити таку ставку на матчі PUBG, необхідно клікнути на коефіцієнт, що їй відповідає.

Переможець турніру

Оскільки ця гра проводиться у форматі турніру та має декілька етапів, користувачам пропонується обрати переможця не конкретного змагання, а турніру загалом. Щоб робити такі прогнози максимально коректно та вдало, варто оцінити категорію «Статистика», оглянути результати та уважно слідкувати за грою команди та конкретного гравця.

Чому варто робити ставку на PUBG

Гра представляє собою розвагу, що стрімко набирає популярність серед гравців. Враховуючи, що не всі букмекерські контори пропонують робити PUBG ставки на даний вид кіберспорту, клієнти мають змогу бути першопрохідцями аналітики, самостійно обирати фаворитів турніру та аналізувати гру без сторонньої допомоги.

Для даного виду кіберспорту пропонуються широкі лінії та розписи, високі коефіцієнти. Найактуальніші змагання представлені у форматі Live та прематч, а гості самостійно обирають у якому режимі вони бажають робити ставки на кіберспорт PUBG, можуть слідкувати за зміною ходу гри та робити оптимальні висновки.

Зробити ставку на кіберспорт

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...