Зробити ставку на Fortnite

  • eGames
  • Зробити ставку на Fortnite

Успіх Fortnite можна порівняти зі спалахом наднової зірки. Випущена у 2017 році, гра зібрала навколо себе мільйонну армію шанувальників. Привабливий візуальний стиль, незвичне поєднання ігрових механік та формат королівської битви привернули увагу казуальних та професійних гравців. Суперзірки та знаменитості також впізнали Fortnite. Формат free-to-play та доступність для різних аудиторій забезпечили Fortnite тривалий життєвий цикл та стійку популярність. Призовий фонд останнього чемпіонату світу з Fortnite перевищив 30 мільйонів доларів.

Як грають у Fortnite

Перед тим, як робити ставки, було б розумно дізнатися, як працює гра і які стратегії можна вважати виграшними. Існує кілька версій Fortnite: Save the World, Battle Royale та Mobile. Battle Royale є найбільш популярним режимом і, як наслідок, основним режимом для азартних ігор у Fortnite. Тому ми зосередимося лише на цьому режимі. Як і в інших іграх цього жанру, передумови Fortnite прості – 100 гравців десантуються на карті на парашутах, без жодного спорядження, окрім кирки. Вони грабують ресурси, зброю та боєприпаси і б’ються доти, доки не залишиться один переможець (або одна команда). Формула проста на перший погляд, але Fortnite привносить в цей процес унікальні повороти, про які слід пам’ятати для успішних ставок на Fortnite.

Перш за все, оточення карти Fortnite є дуже інтерактивним і може бути зруйноване киркою гравця. Дерева, машини і навіть цілі будівлі можна знести на порох. Окрім руйнування об’єктів, гравці можуть будувати власні. Вони можуть будувати стіни, сходи і навіть пастки. Оволодіння мистецтвом швидкого будівництва має важливе значення для успішної гри у Fortnite. Зазвичай перемогу в бою здобуває не найкращий стрілець, а найшвидший будівельник. Окрім будівництва простих укриттів на полі, гравці також можуть встановлювати пастки в багатих на лут зонах, підтверджуючи вбивства пошкодженням навколишнього середовища. Цей факт підводить нас до наступного важливого елементу гри – луту. Він є ключовим компонентом не тільки для самого ігрового процесу, але й для відповіді на питання “як виграти ставки в Fortnite”.

Під час матчу гравці знайдуть різні предмети, які допоможуть їм у бою – зброю, від звичайних пістолетів і дробовиків до снайперських гвинтівок і гранатометів. Також є різні відновлювальні предмети, такі як зілля щита, здоров’я та бинти. Все це – шляхи до успіху. Окрім різноманітності типів спорядження, існує також диверсифікація за рідкістю предметів, від звичайних білих до легендарних помаранчевих. Рідкість предметів гравця впливає на успішність ставок в Fortnite. Чим рідкісніший предмет, тим більший вплив на гру він має. Тому було б розумно поміняти звичайну гвинтівку на таку ж, але більш рідкісну модель. Тому гравці постійно перебувають у пошуках кращого спорядження, яке можна знайти на карті або підібрати у переможеного супротивника.

Нарешті, в грі є механіка шторму, яка постійно звужує активну ігрову зону. Гравці, які залишилися за колом, отримують ушкодження від шторму і, якщо вони не увійдуть в коло, то зрештою загинуть. Ставки у Fortnite також покладаються на механіку шторму. Механіка шторму додає ще один рівень глибини в ігровий процес – гравці можуть ризикувати і входити в шторм на короткий час, щоб уникнути активного протистояння або заманити своїх супротивників у пастку постійним вогнем.

Турніри Fortnite

Змагальна сцена Fortnite – одна з наймолодших кіберспортивних сцен. Однак ставки на Fortnite надзвичайно швидко завоювали популярність і солідні грошові призи. На початку травня 2018 року перший змагальний сезон Fortnite мав призовий фонд у 100 мільйонів доларів, не кажучи вже про пристойні ставки на турніри Fortnite. Epic Games продовжує просувати гру та утримує імпульс резонансу, який вона викликає. Fortnite ще довго буде актуальною і прибутковою.

Змагання в Fortnite працюють за правилами звичайних матчів, за винятком того, що в них беруть участь професіонали. Ставки на Fortnite більш вигідні на професійній сцені. Існують змагання соло, дуетів, тріо і командні змагання. Кожен з видів гри відрізняється за процесом і враженнями від перегляду. Одиночні ігри приносять більше конкуренції між навичками стрільби та будівництва. Це найшвидший варіант для ставок на Fortnite. Дуелі дуетів орієнтовані на утримання темпу бою і точне управління ресурсами. Дуелі тріо і сквадів більш тактичні, кращою командою вважається та, яка зуміє за короткий час прочитати стратегію суперника і дати відсіч. Знання того, як працює турнір, допоможе вам навчитися вигравати ставки в Fortnite.

Зазвичай змагальний сезон Fortnite складається з Solo Cash Cup, Чемпіонської серії та щорічного фіналу під назвою The Fortnite World Cup. Всі ці змагання разом узяті складають цілий рік, сповнений подій майже щотижня в семи глобальних регіонах. Якщо ви хочете дізнатися більше про Fortnite, взяти участь у змаганні або стежити за прогресом певного гравця чи команди – ви знайдете відповідне змагання практично в будь-який момент.

Як робити ставки на Fortnite

Величезна популярність Fortnite робить її одним з найкращих букмекерських операторів у традиційному та кіберспорті. Існують десятки беттінгових платформ, які ви можете дослідити.

Крім того, Fortnite пропонує унікальну можливість потокового беттінгу Fortnite, що дає вам можливість робити ставки та отримувати бонусні ставки Fortnite під час потокової гри.

Існують різні платформи, які можуть надати вам можливість робити ставки на Fortnite з чесними коефіцієнтами та вигідними результатами. Єдина вимога для комфортних ставок – знайти платформу з найкращими фінансовими можливостями. Існують також різні види ставок Fortnite, які ви можете робити в грі:

  • Ставка на вбивство зараховується. Це один з найбезпечніших варіантів ставок у Fortnite. Гравець не завжди може досягти перемоги, але кожен гравець підтверджує хоча б пару фрагментів під час матчу.
  • Ставка на королівський кубок. Одна з найпоширеніших ставок у Fortnite, гравець, який виграє матч як останній, хто залишився живим, приносить прибуток тим, хто поставив на нього.
  • Ставка на час живого. Досить незвичайна і ризикована ставка. Бої у Fortnite можуть бути блискавично швидкими або повільними. Тому ви ніколи не знаєте, як довго протримається ваш гравець. Тим не менш, це один з найприбутковіших і найцікавіших видів ставок.
  • Інший вид ставок у Fortnite – це турнірні ставки. Цей тип ставок є довгостроковим і передбачає, що гравець виграє фінальний матч турніру або навіть приз на чемпіонаті світу. Це одна з найдорожчих, але найприбутковіших ставок.

Ці типи ставок є найпоширенішими, але не обмежують їх. Різні букмекерські контори Fortnite нададуть вам свої унікальні варіанти ставок. Гра все ще розвивається як кіберспортивна сцена і як поле для ставок на Fortnite. Тому завжди є місце для експериментів і професійного зростання.

Як вибрати найкращі букмекерські сайти для ставок на Fortnite

Fortnite залишається однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін на ринку. Локальні та всесвітні турніри з Fortnite привертають велику увагу як звичайних людей, так і інвесторів. Зростаюча кількість сайтів для ставок на Fortnite є природним розвитком сцени Fortnite.

Важко визначити найкращі сайти для ставок. Наш список містить найоптимальніші варіанти. Однак, можливо, ви захочете знайти щось більш підходяще саме для вас. Тому ми підготували список важливих особливостей, які відрізняють найкращий сайт від звичайного.

Перш ніж проводити більш глибокий аналіз, пам’ятайте, що найважливішою якістю букмекерського сайту є його протоколи безпеки. Переконайтеся, що сайт має найновішу ліцензію на безпеку. Крім того, використовуйте складні паролі, їхнє значення важко переоцінити.

  • Якісна підтримка клієнтів

Зазвичай ми не приділяємо багато уваги підтримці клієнтів, якщо вона нам не потрібна. Хороший букмекерський сайт повинен мати чат і цілодобову телефонну лінію. Крім того, є кілька команд підтримки клієнтів, які можуть відповісти на будь-яке питання. Можливо, вам і не знадобиться постійна підтримка клієнтів. Проте її наявність свідчить про загальну якість веб-сайту букмекерської контори.

  • Різноманітність спеціальних ставок

Ви прийшли на сайт, щоб робити ставки на Fortnite, і це природно. Проте, якщо на сайті є більше одного варіанту ставок, це завжди хороший знак. Різні варіанти ставок важливі для здорової різноманітності ставок. Крім того, великі події у Fortnite відбуваються не так часто, і ви можете захотіти підтримувати свої навички ставок на високому рівні.

  • Щедрі бонуси

Щедрість – неоднозначна риса букмекерських сайтів. Навіщо букмекерській конторі пропонувати безкоштовні гроші за реєстрацію? Кількість букмекерських сайтів збільшується, тому конкуренція між ними зростає. Тому щедрі грошові бонуси – це не обман. Це стратегія для того, щоб люди вкладали гроші і залишалися на сайті надовго. Якісні веб-сайти часто пропонують хороші бонуси за реєстрацію та початкові депозити. Бонуси варіюються від $100 до $1000, залежно від сайту.

  • Низька маржа прибутку

Перш за все, що таке маржа прибутку? Це різниця між ймовірністю результату матчу та коефіцієнтом, який пропонують букмекери. Інакше це називається букмекерська порізка. Ви хочете бачити низьку маржу прибутку приблизно 1.80, 1.90.

Як виграти в ставках на Fortnite

Одне з поширених запитань: “Як працюють ставки у Fortnite?”. Що ж, Fortnite дуже схожа на інші кіберспортивні ігри. Схема досить поширена для ставок на кіберспорт – вибір гравця, вибір сфери, в якій гравець або команда досягне успіху і отримає винагороду. Однак, перш ніж робити будь-які ставки на Fortnite, було б розумно дізнатися, як працює гра. Ви можете спробувати пограти в гру самостійно, щоб вивчити основи і загальний темп гри для успішних ставок. Не обов’язково вигравати, просто щоб зрозуміти, як гра працює. Ще одна корисна порада – стежити за топовими стрімерами, такими як Ninja, TSM Myth або DrLupo. Вони мають значний бойовий досвід, і ви можете перейняти у них деякі професійні прийоми. Ще одним показником успіху гравця або команди є рейтинг вбивств (Kill\death rating, KDA) та рейтинг перемог. KDA більше 10.0 – хороший показник для ставок на Fortnite (наприклад, у Ninja 14.01 KDA), а відсоток перемог близько 40% – більш ніж пристойний показник. Якщо ваш гравець має таку статистику, ваші ставки можуть виграти. Якщо вам потрібна додаткова інформація, ви можете переглянути таблиці лідерів з більш детальними профілями гравців, щоб переконатися, що ваші ставки на fortnite будуть вигідними.

FAQ

Легальні та офіційні букмекерські сайти Fortnite мають жорсткі заходи безпеки в Інтернеті. Зазвичай люди, які цікавляться онлайн-ставками, знають, як це працює. Однак не варто недооцінювати силу ваших унікальних паролів. Ніколи не повторюйте свої старі паролі і використовуйте лише унікальні та складні паролі для букмекерських сайтів.

Так, онлайн-ставки на Fortnite досить популярні. Звичайно, є й більш масові суперники, такі як CS:GO або League of Legends. Однак ставки на чемпіонат світу з Fortnite можуть принести пристойний прибуток.

Однією з найпоширеніших помилок, яких припускаються люди, роблячи ставки онлайн, є надмірна самовпевненість. Незважаючи на ті ж основні принципи, ставки на кіберспорт відрізняються від звичайних ставок. Тому, перш ніж робити серйозні ставки, обов'язково вивчіть основи ставок на кіберспорт.

Можливо, тонни грошей на ставках у Fortnite недосяжні через випадковий характер гри. Однак ви можете мати більше шансів на виграш, роблячи ставки на тотализатори, такі як загальна кількість вбивств та інші подібні ставки.

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...