Ставки на кіберспорт: обирайте букмекера та вигравайте

 • eGames
 • Ставки на кіберспорт: обирайте букмекера та вигравайте

Перелік кращих букмекерів, які приймають ставки на кіберспорт

Кожен кіберспортсмен та фанат кіберспорту шукає в інтернеті сайти та інші джерела для моніторингу важливих подій в eSports. Ласкаво просимо в нашу онлайн спільноту. Наш сайт – це ідеальне місце для отримання інформації про ставки на кіберспорт. Наші професійні редактори дослідили безліч матеріалів, щоб зібрати актуальну інформацію про сайти з розміщення ставок на кіберспорт та поради щодо ставок на eSports, а також останні новини про найвигідніші привітальні бонуси.

Що ми пропонуємо гравцям, які роблять ставки на кіберспорт?

Цей відносно новий вид онлайн-ставок – останнім часом набирає популярність. Щоб бути в курсі всіх кіберспортивних подій, знати все про кращі портали для відігравання ставок в улюблених спортивних іграх, а також дізнатися про інші переваги, залишайтеся з нашою командою.

Ви, поза сумнівом, переконаєтеся, що наш сайт про ставки на кіберспорт є цікавим та зручним. Окрім корисної інформації та цифр, ви дізнаєтеся про рейтинги букмекерів, про розклад матчів, коефіцієнти, прогнози на кіберспорт та нові сайти ставок або ж будете в курсі усіх кіберспортивних подій.

Наш сайт прагне стати вашим улюбленим місцем, в якому ви б могли дізнатися все про ставки на кіберспорт. Не має значення, чи ви є досвідченим геймером або ж новачком, який потребує допомоги аби почати робити eSports ставки, ми працюємо над тим, щоб забезпечити наших відвідувачів корисними та цікавими матеріалами.

Кращі сайти кіберспортивних ставок

Щоб завжди бути на гребні кіберспортивної хвилі, можливо, ви захочете знайти надійного букмекера. До вибору відповідного провайдера слід підходити дуже уважно.

Спочатку ви повинні зробити свою першу ставку з невеликою сумою грошей, і таким чином, перевірити букмекера на чесність, а також легкість внесення депозиту зі зняттям та інші умови гри.

Безперечно, будь-яка рейтингова схема повинна бути об’єктивною. Наша оцінка багатьох сайтів з онлайн кіберспорту не є винятком. Наші рейтинги букмекерів регулярно оновлюються.

При створенні рейтингу ми враховуємо найважливіші, для більшості користувачів, функції: вибір ставок, величина маржі та ліміти.

Репутація кращих букмекерських сайтів зі ставками на кіберспорт

Репутація букмекера є основним фактором при виборі надійного сайту.

Під час складання рейтингу ми звертаємо увагу на надійність букмекера.

Відзначимо, що в сучасній індустрії онлайн-кіберспорту шахрайському сайту набагато складніше вижити сьогодні, ніж будь-коли раніше.

Використовуючи пошукову систему, кожен може розкрити спірне минуле букмекерської компанії. Крім того, соціальні мережі, такі як Twitter, можуть розкрити факти про легальність постачальника послуг кіберспорту, а також доступні відгуки клієнтів з різних топових сайтів. Статус сайту ставок eSports та імідж, що стоїть за назвою, є початковими фрагментами наших оцінок букмекера.

Ми хочемо детально поділитися з вами деякими елементами, які ми досліджуємо.

По-перше, перейдіть на сторінку і перевірте всі дозволи й документи оператора. Потім прочитайте відгуки поточних і колишніх клієнтів порталу. Ви можете знайти ці відгуки на спеціалізованих форумах, а також в наших оглядах. По-третє, якщо ви вирішили зареєструватися на конкретному порталі, почніть розміщувати пробні eSports ставки.

Кіберспортивні онлайн-ставки: Бонуси та Нагороди

Жоден геймер не відмовиться від бонусу на свій рахунок. Роблячи ставки на нових букмекерських конторах, дуже важливо знати, чим один букмекер відрізняється від інших з точки зору бонусної системи, яку вони пропонують. Більшість провайдерів пропонують різноманітний асортимент бонусів – від “безкоштовних” ставок до бонусу з реальними грошима на ваш баланс.

Однак, будьте обережні – перед розміщенням ставок ознайомтеся з усіма умовами використання бонусів і подальшого виведення коштів. Кілька віртуальних букмекерських майданчиків eSports мають різні вітальні бонуси; однак, деякі оператори нині не пропонують жодних вітальних бонусів. Деякі провідні букмекерські контори мають VIP-клуби з сезонними бонусами для своїх геймерів; інші портали ставок на кіберспорт мають відмінні бонуси для новачків та інші привілеї.

Сайти часто пропонують клієнтам, особливо новачкам, добірку бонусів з промо-кодами, які дозволяють збільшити виплати, які вони отримають за еспорт ставки. Зверніть особливу увагу на ці привабливі пропозиції:

 • VIP-програми / програми повернення грошей
 • Безкоштовна ставка
 • Депозитні бонуси
 • Інші види бонусів можуть бути абсолютно особливим.

Типи ставок на кіберспорт

Головне, на що слід звертати увагу, – це те, який ігровий портал – неформальний чи офіційний.

Неформальні азартні сайти або портали, як CSGOLounge, є переважною альтернативою для гравців, які роблять ставку.

Коли мова йде про неформальні майданчики, у вас немає чіткого уявлення про те, хто стоїть за цим закладом, або ви поняття не маєте про чесність букмекера.

Також доволі проблемною процедурою є конвертування ігрових речей (як от, так звані, “ставки скинами”) в реальні гроші. Багато гравців мають бажання робити “ставки на скини” в таких іграх як Counter Strike, однак при переведенні цих скінів в реальні гроші є значна ймовірність натрапити на шахраїв і не отримати грошей в разі продажу цих скінів.

Перемикання eSports ставки на звичайні гроші значно убезпечує вас від шахраїв та інших маргіналів. Ми вважаємо, що найкраще – це вибрати ліцензованого оператора ставок на кіберспорт, багато з таких операторів букмекерів на нашому сайті.

Безкоштовні “ставки на киберспорт” в Україні

Поняття “безкоштовна ставка” насправді охоплює широкий набір рекламних переваг з ексклюзивними умовами. В цілому, поняття “безкоштовна ставка” стосується:

Ігрових провайдерів, які роблять знижку на свою основну ставку, якщо ці еспорт ставки призводять до збиткової гри, або “Книга рекордів спорту” надає вам трохи грошей наперед, щоб потім використати їх для укладення ставок.

Букмекер знає, що в разі, якщо ви отримаєте їх безкоштовну ставку – найчастіше порівняно невелику суму грошей, – то високі шанси, що надалі ви станете їх постійним клієнтом.

Для кожної пропозиції умови та правила для безкоштовних ставок різні. Ми підготували список основних функцій, які зазвичай зустрічаються в політиці букмекера, щоб якимось чином дати вам розуміння умов:

 • Нові клієнти: Як випливає з концепції, бонуси для новачків або бонуси для нових клієнтів, або так звані “безкоштовні еспорт ставки”, можуть бути отримані тільки тими користувачами, які ще не відкрили особистий рахунок.
 • Програш: букмекер може попросити вас ризикнути фіксованою сумою готівки до того, як ваш бонус перетвориться в гроші, які ви можете отримати. Це загальна практика, яка використовується букмекерами для запобігання шахрайства.
 • Вікно можливостей: Після того, як ви зареєструвалися, може бути певний час, протягом якого оператор дозволяє вам претендувати на ваш бонус.
 • Підтвердження рахунку: Компанія може зажадати підтвердження вашої особи перед обробкою бонусу.
 • Закінчення бонусів: Портал може встановити певний ліміт на період, протягом якого ви повинні отримати бонус або виконати всі необхідні дії, пов’язані з бонусом.

Проаналізуймо модель: Компанія Betway eSports спочатку пропонує безкоштовну ставку до $ 30 / £ 30 / € 30 / (близько 300 грн).

Щоб отримати безкоштовну ставку ви повинні:

 • Створити обліковий запис користувача.
 • Зробити депозит в розмірі $ 10 / £ 10 / € 10 / (близько 300 грн) як мінімум протягом тижня, використовуючи прийняті способи оплати.
 • Безкоштовна ставка повинна бути використана тільки в одній ставці.Ви повинні розмістити ставки, збільшують вартість вашого депозиту.
 • Безкоштовна ставка не міститься в доходах.
 • Запропонована безкоштовна ставка буде автоматично спрямована на ваш рахунок.

Чи законно робити ставки на кіберспорт

Чому еСпорт ставки легальні?

Немає однозначної відповіді для всіх користувачів і всіх видів ставок. Якщо який-небудь конкретний вид спортивних ставок заборонений законом в вашому регіоні, то, швидше за все, те ж саме відноситься і до ставок на кіберспорт.

Хто регулює ставки на кіберспорт?

Наразі немає центрального органу, що регулює кіберспорт, хоча численні ліги і організації взаємодіють на різних рівнях.

Не менш важливо з’ясувати, чи живете ви в країні, де електронні азартні ігри онлайн регулюються. Якщо коротко, законність eSports в основному залежить від місця, в якому ви живете. Ставки в eSports дозволені для тих, хто живе в місці, де ставки законні і кому виповнилося 18 років і старше. Ми рекомендуємо Вам вивчити правову ситуацію, перш ніж приступати до розгляду.

Питання – Відповіді

Наша команда дуже часто отримує запитання від відвідувачів сайту про ставки в eSports, ось деякі з них.

Де можна дивитися трансляції кіберспортивних матчів?

Наразі Twitch є провідним в світі стримером кіберспортивних подій, хоча на YouTube теж нерідко відбувається такого роду трансляції.

Чи можливо зробити ставку з bitcoin на eSports?

Цей запит дуже поширений, що дивно. Ми думаємо, що це пов’язано з сучасною демографічною ситуацією шанувальників кіберспорту. Коротка відповідь: ви можете легко зробити ставку за допомогою біткоїнів.

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...