STALKER 2

About STALKER 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 нарешті прибуває. Після декількох змін дат виходу та невдалого старту розробки, все білье стає зрозуміло, що гра Stalker 2 стане схожим на The Zone. Ця гра славиться своєю хворобливою атмосферою, моторошними монстрами та складними боями. Незважаючи на такі різкі повороти, все більше людей цікавляться цією грою. Фанати продовжують створювати моди, а гравці затамують подих в очікуванні продовження, яке спочатку було анонсовано ще в 2010 році.

Серія Stalker майстерно поєднує захоплюючий ігровий процес, небезпечне середовище та доброзичливу атмосферу людських аванпостів серед небезпечних ландшафтів. Незважаючи на технічні недоліки, оригінальна трилогія “Сталкер” поставила високу планку для жанру, а продовження обіцяє бути ще кращим.

Історія гри Stalker 2

Створення серії ігор “Сталкер” надихнув російський роман “Пікнік на узбіччі” та радянський фільм “Сталкер”. Ці творіння дали оригінальні аномалії для гри, небезпечну зону відчуження, а сталкери стали сміливими авантюристами та мисливцями за головами.

Оригінальна трилогія “Сталкер” відбувається в 2006 році після другого вибуху в зоні відчуження Чорнобиля. Небезпечні наукові експерименти та нестабільні технології призвели до чергової катастрофи. Однак це не завадило людям відважуватися подорожувати до Зони. Скорочення S.T.A.L.K.E.R. розшифровується як “Смітники, злочинці, авантюристи, одинаки, вбивці, дослідники та розбійники”. У продовженні ми зіграємо нового сталкера з кодовою назвою Скіф. Ми побачили це прізвисько на КПК у трейлері Stalker 2. Слід зазначити, що вибір, який ви зробите під час гри, впливатиме на короткочасні наслідки та глобальні результати.

Що нового у Stalker 2?

Карти в оригінальних іграх Stalker були не зовсім відкритим світом. Вони були масштабованими, але складалися з кількох фрагментів та точок доступу між ними. Вам потрібно було зачекати завантаження гри, перш ніж перейти в наступну область. S.T.A.L.K.E.R. 2 офіційно буде грою у відкритому світі без екранів завантаження між локаціями.

Однією з відомих особливостей Stalker була система A-life. Ця система імітувала реаьне життя для сталкерів, бандитів і монстрів, що населяли Зону. У Stalker. 2, система буде модернізована. A-Life 2.0 принесе більше занурення та життя у небезпечному світі Зони.

Моддінг також буде присутній. Розробники хочуть максимально спростити процес створення модів. Безумовно, Cталкер 2 сезону обіцяє бути хорошим для спільноти моддінгів.

Новий герой із позивнис Скіф розпочне новий великий розділ в історії Зони. Поруч з ним буде маса новинок. Ми можемо очікувати нових мутантів, районів, нових видів використання артефактів та жіночих сталкерів.

Геймплей Stalker 2

Детальної інформації про ігровий процесще немає. Однак розробники описують геймплей у Stalker 2 як швидку зміну декорацій, зловісні пейзажі та постійне відчуття неминучої небезпеки. Серія Stalker також славиться своїми елементами жахів. Деякі рівні оригінальної трилогії викликали справжнє тремтіння. Тому ми можемо очікувати такого ж і навіть кращого досвіду від Stalker 2. Все це буде супроводжуватися чудовими та атмофсферними саундтреком.

S.T.A.L.K.E.R. 2 базується на Unreal Engine 4. Ми можемо очікувати графіки наступного покоління з пристойними візуальними ефектами.

Stalker 2 – Ігрові платформи

Розробники запевнили, що Сталкер 2 буде доступною для ПК, Xbox Series X, Xbox Series S.

S.T.A.L.K.E.R. 2 – це обов’язково гра наступного покоління. Найбільш очікуваними платформами є ПК та Xbox Series X. Гра буде доступна в Xbox Game Pass з першого дня. Нічого не вказує на те, що S.T.A.L.K.E.R. 2 вийде на нових консолях. Проте, можливо, гра буде лише тимчасовим ексклюзивом для Xbox.

Системні вимоги

Stalker 2 обіцяє стати якісною грою, яка покаже ефекти наступного покоління. Тим не менше, користувачі ПК можуть очікувати компрометуючих системних вимог. Тим не менше, якщо ви хочете отримати максимальний досвід, було б розумно перейти на висококласний ПК.

Stalker 2 – Дата релізу

Дата випуску stalker 2 залишається загадкою. Ще в 2018 році розробники GSC Game World натякнули, що гра вийде в 2021 році. Однак на офіційному веб-сайті зазначається, що розробники не готові оголошувати дату виходу, але стверджують, що це буде дуже скоро.

Висновки

S.T.A.L.K.E.R. 2 – довгоочікувана гра. Унікальне поєднання відчайдушної атмосфери, захоплюючої історії та вічдайдушного геймплею змусило фанів рахувати дні до виходу продовження. Оригінальний Сталкер 2 оголосив, що він вийде ще в 2010 році. Однак про гру не було багато новин, але було багато про проблеми, які оточували розробку.

Однак зараз “Сталкер 2” – це не можливість, а майбутній хіт. Гра справжня, вона знаходиться в розробці, і вона буде відповідати вимогам наступного покоління.

Якщо Ви є справжнім фанатом комп’ютерних ігор та кіберспорту, пропонуємо вам дізнатися про ставки на кіберспорт.

Game Details
Game Poster
Poster
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...